Genel Gündem, Politika

İYİ Parti TBMM’de: MHP sıralarına koştu, Bahçeli’nin elini öptü

MHP’den olaylı bir şekilde ayrılıp İYİ Parti’ye geçen Koray Aydın bugün Meclis’teki Devlet Bahçeli’nin oturduğu sıraya gitti ve el sıkıştı. İYİ Parti Milletvekili Arkaz da, Bahçeli’nin elini öptü.

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) 27. Dönem milletvekillerinin ant içme töreni için saat 14.00’da toplandı. TBMM Genel Kurulu’na, CHP Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ın sağlık durumu nedeniyle ikinci en yaşlı üye sıfatıyla İYİ Parti Milletvekili Durmuş Yılmaz başkanlık etti.

MHP’den olaylı bir şekilde ayrılıp İYİ Parti’ye geçen Koray Aydın bugün Meclis’teki ilk gününde Devlet Bahçeli’nin oturduğu sıraya gitti ve el sıkıştı. Yerine oturduğu sırada tokalaşmak için el uzatan kişinin Koray Aydın olduğunu gören Devlet Bahçeli önce şaşkınlığını gizleyemedi, ardından da ayağa kalkarak Aydın’ın elini sıktı. Bahçeli ve Aydın’ın diyaloğu yerlerine oturduktan sonra da devam etti.

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ARKAZ, BAHÇELİ’NİN ELİNİ ÖPTÜ

Öte yandan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ant içme töreni sırasında salondan çıktı. Bahçeli’nin salondan çıkması esnasında ayağa kalkan İYİ Parti Milletvekili Arkaz, Bahçeli’nin elini öptü.

Döviz - Borsa

Avustralya Doları
3,7952
Amerikan Doları
5,335
Euro
6,0504
İngiliz Sterlini
6,959
BIST
102677
Altın
227,998
Son Güncelleme: 21.02.2019 11:53