Yazarlar

Taylasanlı AKkunduzlar ve  İndra Gandi  haftası

YILMAZ HEPÇAKAR

“Şu cemaati kılıçtan geçirelim, kellelerini tesbih tanesi gibi yan yana dizelim, hepsinin soyunu kurutalım.” diyen salyalı köpek sayısı her geçen gün artıyor. Nasreddin Hocanın dediği gibi “Taşları bağlamışlar, köpekleri salmışlar.”

Bu kuduz köpeklere atacak taşımız olmasa da sallayacak okkalı bir tükürüğümüz hala var şükür. Hoş bu yiyici- yalaka takımına sağanak halde tükürsen bile adamlar ellerini açıp “Reis sayesinde Allah üzerimize rahmet üstüne rahmet yağdırıyor.” diye şükrederler ya neyse…

Malum içinde bulunduğumuz hafta 17-25 Aralık Dünya İndra Gandi ve Hırsızlık Haftası. Parti müftüsü Şerrüddin Para-man‘ın “Rüşvet hırsızlık sayılmaz canım.” fetvasıyla sıvayıp üstüne bir de tüy diktiği hafta var ya, işte o.

Hani hırsızları suçüstü yakalayan polislerin içeri atıldığı, banyodaki ayakkabı kutularından “okul yaptırma” paralarının çıktığı, Reisin tırsak ve kısık sesiyle moron mahdumuna “Paraları sıfırladın mı?” diye sorduğunda “Az bi şey kaldı bıbıcım, 30 milyon kadar.” diye beğenmediği cevaplar aldığı hafta. İşte bazı akmallar ellerinden geldiği kadar bu rezilliği unutturup gündem değiştirme adına her türlü pisliği yapmaktan çekinmiyorlar.

Bu Taylasanlı Süfyan Yardakçısı müftü bozuntusu daha sürecin başlarında “Umumun menfaati için şahıslar, cemaatler feda edilebilir.” diyerek daha o günlerden birazdan bahsedeceğimiz mahlûkata çoktan gollük muz ortalar yapmaya başlamıştı.

İşte o topa girenlerden biri de Hollanda İslam Üniversitesi Rektörü (İsme bakıp bir halt olduğunu zannetmeyin, üfürükten teyyare bir apartman üniversitesi) AKKunduz denen soytarı. Hani daha önce “Reis % 20 çaldı, o kadardan bi şeycik olmaz.” diyen şebek.

Bunun rektör olduğu üniversitenin bir diğer yöneticisi yolsuzluk ve kara para aklamaktan çoktan arazi oldu, Hollandalılar adamın peşinde. Herif milyonlarca euroyu iç etmiş. Herhalde fetvasını da bu Akkunduz denen dangalaktan almıştır.

İşte bu Akkunduz telefonla bağlandığı AK-İT TV’de “Bu cemaatçilerin hepsi baği, hepsi şaki ve vatan haini, bunlar evliya bile olsalar (ki çoğu öyledir) katli vaciptir bunların.” diye gözlerini kısıp, şekilsiz gözlüklerinin üstünden bakarak o yılan tıslaması ince sesiyle zehrini kusmuş.

Artık bir gözü kabre bakan  Parti Müftüsünden sonra fetva makamına zıplamak için mi böyle atraksiyonlara girdi ya da örtülü ödenekten akan sular mı kesilmeye başladı bilmiyorum. Ama bu Akkunduz denen kımıl zararlısı konuşuyorsa bilin ki bir hesabı vardır.

Ondan birkaç gün önce de “Mehterbaşı Palyaço Erkan” “Ver mehteri!” nidalarıyla göbeğini sallayıp iki ileri bir yana stüdyoda eğitimli sirk foku gibi yürürken iyice galeyana gelip “Bu sarı yeleklilerin, gezicilerin, bölücülerin, F…cülerin velhasıl Reis karşıtı kim varsa hepsinin başını kesmeli.” diye efelenmişti.

Gelen tepkiler üzerine de (Hayret kim tepki gösterdiyse artık!) “Yetmez ulan, hepiniz toptan gelin!” diye mehterin volümünü sonuna kadar açtırıp havlamaya devam etmişti.

A(hmak) Haber‘de sabahları elinde topuz, sırtında pelerin, sünnet çocuğu pozlarıyla dolaşan bu saray soytarısı ve bu kanalizasyonda yıkanan akmallar gerçekten tencere-kapak ilişkisi içinde mutlu mesut yaşıyorlar. Birbirlerine bu kadar yakışan embesiller güruhu arasan bulamazsın.

Ey Akmallar, size benden tavsiye, ayağınızı denk alın! Öyle her gaza geldiğinizde ya da paralar suyunu  her çektiğinde hemen cemaate atarlanmayın. Bu dönek Reisinizin sağı solu belli olmaz, gün gelir sizi bir satar, dımdızlak ortada kalırsınız Alimallah.

Bakın ” Gül gibi kardeşim Abdullah “ bile ne hallere düştü! Küçük enişte Davidson konuşma yapmayı geç, tavla atacak kahve bile bulamıyor. Fışkiyeci Dinazor Melih hala Ankara hayallerinde. Manisa Tarzanı Özgül Ağırlıklı Ağlak Bülent ise kifayetsiz oğluyla avunmaya çalışıyor.

Tarih adamın sattığı ve bir kenara attığı siyasi leşlerle dolu. Maazallah leşinizi bile kurda köpeğe yedirir bu Reis benden demesi.

Haa cemaatten korkmanıza da gerek yok, Şeyh Şamil’in zamanında Rus Çarına dediği gibi biz domuz eti ve leş yemiyoruz. Bize hala haram bunlar, siz rahat olun, elinizden geleni ardınıza koymayın…yilmazhepcakar@gmail.com

 

Reklam

Döviz - Borsa - TL

Avustralya Doları
4,1143
Amerikan Doları
5,868
Euro
6,586
İngiliz Sterlini
7,2948
BIST
99806
Altın
267,702
Son Güncelleme: 17.07.2019 20:40