Gündem, Video Haberler

‘Bir yudum hikâye’ yeniden başlıyor: Asım Yıldırım’la  ‘Bir ümittir Ramazan’ ABD’den ekrana gelecek

AKP rejimi tarafından gasp edilerek, kapatılan Samanyolu Televizyonu’nun sevilen yüzü Asım Yıldırım, uzun bir aradan sonra ramazan boyunca yeniden sevenleriyle buluşacak.

Amerika’dan ekranına çıkacak olan Yıldırım, Youtube kanalından  ‘Bir ümittir Ramazan’ programıyla ve birbirinden duygusal, renkli ve yaşanmış anlamlı hikâyeleriyle seslenecek.

22 YIL ÖNCE BAŞLAYAN BİR YUDUM HİKÂYE, AMERİKAN’DAN YENİDEN BAŞLIYOR

Çok uzun yıllardan bu yana Samanyolu Kanalında haber sunan Yıldırım, 1997 yılında ilk defa ‘Bir yudum hikâye’ ile ekrana farklı renk kattı. Zeynep Kaya’ya açıklamlarda bulunan, Asım Yıldırım, “Bir yudum hikâye” serisine başlamasını, Ramazan ayı programını ve yapmayı planladığı çalışmalarıyla ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu. Asım Yıldırım: “Bağrında Kadir gecesini de barındıran kutlu ay Ramazan başlıyor. Allah nasip ederse biz de her akşam, Türkiye saatiyle 19.00’da başlayacak, eski günlerde olduğu gibi bir iftar programı hazırlıyoruz ” dedi. Farklı ilahilerin yanında Salim Bekir’in de çeşitli maniler ve seslendireceği parçalarla farklı bir renk kazanacak olan ‘Bir Ümittir Ramazan’ programına, dünyanın çeşitli ülkelerinden farklı konu ve konukları da ağırlanacağı belirtildi.  ZAMAN-Avustralya

 

 

 

 

Reklam

Döviz - Borsa - TL

Avustralya Doları
3,969
Amerikan Doları
0,59607
Euro
6,3825
İngiliz Sterlini
7,452
BIST
104360
Altın
5,797
Son Güncelleme: 13.11.2019 07:51