Amerika

Erdoğan’ı hapiste ziyaret eden vatandaşın isyanı: Yeter artık, bu adam bu memleketin başından gitmeli!

AKPli Cumhurbaşkanı Recep tayyip Erdoğan’ı hapishanedeyken Pınarhisar’da ziyaret eden AKP’li bir vatandaş, Erdoğan’a isyan etti. Yaşadıkları sıkıntıları anlatan vatandaş, “Yeter nedir bu despotluk herkesi tutukluyorlar. Korkmuyorum bir canım var gelsin alsın. İmamoğlu’na haksızlık yapıldı. Bu adam artık bu memleketin başından gitmeli” değerlendirmesinde bulundu.

Halk Ekranı’na konuşan vatandaş şunları söyledi:

“Bu adam artık bu memleketin başından gitmeli. Bugünü kadar bunun dışında kimseye oy vermedim. Bu yaşıma geldim. Allahıma verdiğim oylar 100 bin kere haram olsun. Bakın hapishanede ziyaret edenlerden biriyim. İki büklümdü hapishanede. Hergün kadınlara, gazetecilere saldırıyorlar, birilerine saldırıyorlar, bak görüyorsun. Bu millet bunu görmesi lazım. Ne korkacağız, ah gel bir canımız var gelsin alsın! Gelsin alsın, ben burdayım. Bu kadar olmaz yani. Otur oturduğun yerde. Nedir bu haksızlık, despotluk nedir yani? Sen kimsin ya?

Hayır bu kadar olmaz. Kazanılmış bir seçim. Bu kadar milletin emeği, semeri var. İsim yasaklanıyor. Artık orda durması mümkün değil, orda durması mümkün değil. Onun sandalyesini sağlamlaştırmak için ne gerekiyorsa yapacak. Bütün devletin malını kullanıyor, bütün kurumları kullanıyor. Bütün kurumları sattı. 480 milyar dolar bu millet para ödeyecek, 480 milyar dolar. Bu kadar millet uyansın, duysun. Kimin cebinden çıkıyor bu paralar! Sen gidiyorsun 10 liraya soğan patates alıyorsun. Bu insanların hepsi etkilenmiyor mu? Allah rızası için ya!?”

Reklam

Döviz - Borsa - TL

Avustralya Doları
3,8896
Amerikan Doları
0,59068
Euro
6,354
İngiliz Sterlini
6,9404
BIST
96225
Altın
5,737
Son Güncelleme: 20.08.2019 12:20