Politika, Video Haberler

Saray’ı korkutan anket: Babacan’ın oyu yüzde 18!

AKP’den istifa ettikten sonra yeni parti çalışmalarına hız veren Ali Babacan hakkında Beşir Atalay’ın yaptırdığı anket, Saray’ın uykularını kaçırdı. “Bu Pazar seçim olsa kime oy verirsiniz?” sorusu karşılığında Ali Babacan ismi, yüzde 18 oy aldığı iddia edildi.

Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, (AİHM) Edirne Kapalı Cezaevi’nde tutuklu bulunan HDP eski Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın ifade özgürlüğünün ihlal edildiğine hükmetti. AİHM, Ankara’nın Demirtaş’a 2 bin 500 euro manevi tazminat, 1000 euro da mahkeme masrafı ödemesine karar verdi.

“Havuz Medyası” olarak isimlendirilen hükümete yakın medya kuruluşları, Ali Babacan ve ekibinin kuracağı partiye yönelik gelişmeleri nasıl gördü?

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında kendisi hakkında açılan ve siyasi bir operasyon olarak yorumlanan “Cemaat Soruşturması” ile ilgili ne dedi?

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin görevden alınan eski Belediye Başkanı Melih Gökçek’in evinde belediyeye ait güvenlik kamere sistemi çıktı. Bu sistemlerin sökülmesi işlemleri karşısında ilginç çıkışlarda bulunan Gökçek’in, abartılı söylemleri sosyal medya da alay konusu oldu.Türkiye’nin sıcak gündemine ilişkin gelişmeler Fatih Akalan’ın sunumu ve Gazeteci Levent Kenez’in yorumuyla BOLD Medya’nın Youtube kanalında canlı izleyebilirsiniz.

Reklam

Döviz - Borsa - TL

Avustralya Doları
4,0393
Amerikan Doları
0,61146
Euro
6,5618
İngiliz Sterlini
7,6127
BIST
99785
Altın
5,894
Son Güncelleme: 23.10.2019 23:55