Amerika

Erdoğan ‘Pelikancılar’la buluştu

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, dönemin başbakanı Ahmet Davutoğlu’na karşı bildiri yayımlayan ‘Pelikancılar’ olarak bilinen Bosphorus Global’i ziyaret etti.

Kamuoyunda ‘Pelikancılar’ olarak bilinen ve dönemin başbakanı Ahmet Davutoğlu’na yönelik sert ifadelerin yer aldığı bildiri yayımlamasıyla duyuran kadroların oluşturduğu ‘düşünce kuruluşu’ Bosphorus Global, Erdoğan’la bir araya geldiklerini duyurdu.

Görüşmede isimleri Pelikan yapılanması ile anılan Hilal Kaplan ve eşi Boğaziçi Küresel İlişkiler Merkezi Başkanı Süheyb Öğüt yer alırken, ziyarete Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’da yer aldı.

AKP destekçisi bir çok sosyal medya hesabını yönetmesiyle de bilinen Bosphorus Global’in resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, “Başkan Erdoğan müessesemize teşrif buyurdular. Yaklaşık 1.5 saat süren görüşmede Başkan Erdoğan’a müessesemizin @FetoGercekleri, @Yekvucutcom, @DogrusuNe, @FactsofTR, @FactCheckingTR, @ShameChronicles gibi projelerinin yanı sıra yurt dışı faaliyetleri hakkında da bilgi verildi” denildi.

Reklam

Döviz - Borsa - TL

Avustralya Doları
4,0031
Amerikan Doları
0,61218
Euro
6,5586
İngiliz Sterlini
7,2472
BIST
95394
Altın
5,926
Son Güncelleme: 23.08.2019 04:53