Spor, Video Haberler

Hakan Şükür yorumladı: Galatasaray’da üç kilit isim vardı

Galatasaraylı eski futbolcu Hakan Şükür, sosyal medya hesabından yaptığı yayınla Galatasaray-Yeni Malatyaspor maçını yorumladı.

İki takım 1-1 berabere kalırken, Galatasaray puanını sekize, rakibi ise yediye yükseltti. Şükür, Galatasaray’ın beklenmedik bir kadro ile sahaya çıktığını, ilk yarıda sahada daha önce görülmeyen işler yaptığının görüldüğünü söyledi. Şükür’ün yorumlarının satır başları şöyle:

“Tabii ki eksiklikler var. Maçın en kilit ismi, Ömer Bayram, Şener ve Adem Büyük’tü. İlk yarıda bu isimler bir hayli performans gösterdiler. İkinci yarıda biraz düştüler ama ilk yarıda çok çabaladılar ve aktivasyon noktasında takımın da onlara uyumuyla, biraz daha özgürlük kazanarak atılan gol ve maçı çok erken koparabilecek bir ortam oluştu. 

İlk yarı benim hiç beklemediğim, olumlu bir performansla Galatasaray 1-0 öne geçti. Galatasaray kadrosunun özelliği, skoru bulduktan sonra, çok geniş alanda oynuyor Galatasaray. Bunu daha önce hiç yaşamadık. Daha önceki maçlarda skoru bulamadığı için daha temkinli oynayan bir Galatasaray vardı. Ama skoru bulduktan sonra ne verir Galatasaray sorusunun cevabını da bu maçta görmüş olduk.”

 

Reklam

Döviz - Borsa - TL

Avustralya Doları
4,1612
Amerikan Doları
0,63783
Euro
6,726
İngiliz Sterlini
7,9757
BIST
122142
Altın
6,099
Son Güncelleme: 25.01.2020 11:49