Avustralya, Manşet

Hastane müdürlerinden Amity’e teşekkür: Öğrencilerden sağlık çalışanlarına anlamlı ziyaret

Amity Eğitim Kurumları Prestons Merkez Kampüsü Müdürlerinden Nazan Polat ve beraberindeki bir grup öğretmen ve öğrenciyi, Liverpool Hastanesi Genel Müdürü Karen McMenamin ve hastane personeli karşıladı.

Ziyaretlerini koordine  Amity Eğtim Kurumları Halla İlişkiler koordinatörleri İbrahim Karaisli, Bilal Kılıç   ve Elona Sheno, benzer aktivitelerin devam edeceğini ifade etttiler.

Koronovirüs nedeniyle canı pahasına çalışmalarına aralıksız devam eden sağlık çalışanları unutulmadı. Amity Eğitim Kurumları öğrencileri, çeşitli hastanelere anlamlı bir program düzenleyerek, sağlık çalışanlarının, Koronvirüs nedeniyle yaptıkları fedakarlıklar nedeniyle teşekkür etti.Sosyal aktiviteye bir yenisini ekleyen Amity Eğitim Kurumları öğrencileri, ellerinde buketlerle, hastanede görev yapan sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Halkla İlişkiler Departmanı tarafından düzenlenen etkinlik, merkez kampüsün bulunduğu Liverpool, Auburn ve Wollongong’daki hastanlere gerçekleşti. Amity Eğitim Kurumları Prestons Merkez Kampüsü Müdürlerinden Nazan Polat ve beraberindeki bir grup öğretmen ve öğrenciyi, Liverpool Hastanesi Genel Müdürü Karen McMenamin ve hastane personeli karşıladı. Ellerinde çiçek ve çeşitli hediyelerle giden öğrencilerin bu hareketi, sağlık çalışanları ve hastane yönetimini memnun etti. Hastane Müdürü McMenamin, ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getirdi.Koronovirüs nedeniyle çok zorlu bir süreçten geçildiğini ve bilhassa sağlık çalışanlarının, hayatı pahasına topluma hizmet verdiklerini belirten Prestons Kampüsü İlkokul Müdürü Nazan Polat, eğitim kurumu adına sağlık çalışanlarına müteşekkir olduklarını kaydetti.

HASTANESİ DİREKTÖRLERİNDEN MURPEHY: AMİTY’E MÜTEŞEKKİRİZ

Bu arada kolejin Auburn Kampüs Müdür Yardımcısı Jayamala Naidoo,  Okul Mezunları Derneği SAGA Temsilcisi Luqman Mafawalla ile bir grup öğrenci de, Auburn Hastanesi’ne ziyaret gerçekleştirdi.Hastane direktörlerinden Kate Murphy tarafından karşılanan eğitimciler, ilgiyle karşılandı. Böyle ince bir düşünceden dolayı büyük memnuniyet duyduğunu belirten Kate Murphy, koronovirüsün Avustralya’da önemli bir şekilde durdurulmasının temel nedenlerinden birinin de, toplumun birbiriyle dayanışması olduğunu hatırlatarak, Amity Eğitim Kurumları’nın bu dayanışmasından dolayı müteşekkir olduğunu belertti. Daha sonra öğrencilerin hazırladığı “halkımızı koruduğunuz için sizlere candan teşekkür ederiz”  yazılı mesajların yer aldığı kartlar, hastanenin çeşitli yerlerine asıldı.

LOWRY: ÖĞRENCİLERİN ZİYARETİ ÇOK ANLAMLI

Öte yandan Amity Eğitim Kurumları Illawarra Kampüsü de, Wollongong’daki Shellharbour Hastanesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Hastane Müdürü Chris Lowry tarafından karşılanan Okul Müdürü Ferhat Gürkan ve okul öğrencileri, beraberinde götürdükleri hediyeleri ve  çiçekleri takdim ettiler. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Chris Lowry, halkın içten gelen desteğinden dolayı teşekkür ederek, Amity Eğitim Kurumları’nın personeline, öğrenci ve ailelerine teşekkür etti.  Chris Lowry böylesi zor bir süreçte, bilhassa öğrencilerin ellerinde çiçeklerle sağlık çalışanlarını ziyaret etmesinin büyük bir moral ve destek olduğunu belirtti.  ZAMAN-Avustralya

Reklam

Döviz - Borsa - TL

Avustralya Doları
4,9093
Amerikan Doları
0,77234
Euro
8,0053
İngiliz Sterlini
8,8424
BIST
117741
Altın
7,022
Son Güncelleme: 15.07.2020 07:18