Gündem, Manşet

Dua edenlere teşekkür: Prof. Dr. Haluk Savaş’tan sevindiren haber!

KHK ile ihraç edildikten sonra kanser hastalığına yakalanan Psikiyatri Uzmanı Prof. Dr. Haluk Savaş, karaciğer yetmezliği sebebiyle tedavi gördüğü sırada kendisi için dua eden sevenlerine teşekkür etti.

15 Temmuz’dan sonra KHK ile ihraç edilip yargılandığı davada beraat eden Prof. Dr. Haluk Savaş, bu sabah sosyal medyadan paylaşımda bulunarak takipçilerini sevindirdi. Savaş yaptığı paylaşımda, ‘‘Dualarınıza çok teşekkürler. Herkesin desteğini çok yakından hissettim. Yeni güne merhaba! Zulüm ilelebed sürmeyecek. “KHK’lar gidecek biz kalacağız.” Yeryüzüne güzellik hakim oluncaya dek mücadelemiz sürecek. Yeryüzü hakimiyeti zayıflara ezilenlere vadeldilmiştir(Kur’an,Marx).’’ İfadelerini kullandı.

Sevenlerinden dua isteyen Prof. Dr. Savaş, ‘‘Sevgili arkadaşlar bir haftadır hastanedeyim olası “safra yolları iltihabı sonrası gelişen karaciğer yetmezliği ve ilgili tablolardır. Daha önceki kanserin bu tablo ile ilişkisi henüz kurulamamıştır. 7-8 gün daha yatacağım. Bu bilgi sevgili arkadaşlarımızı bilgilendirmek içindir.’’ diye paylaşımda bulunmuştu.

Reklam

Döviz - Borsa - TL

Avustralya Doları
4,9165
Amerikan Doları
0,77529
Euro
8,0299
İngiliz Sterlini
8,8522
BIST
117741
Altın
7,022
Son Güncelleme: 15.07.2020 09:05