Genel Gündem, Gündem, Zulüm Günlüğü

Milli irade ile araya şerit çektiler: “Milletle el ele içiçe olacaksınız” ilkesi iftar yemeğinde son buldu

İstanbul’da Doğu ve Güneydoğu Sivil İrade Platformu’nun iftarına katılan AKPli Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın masası ile yurttaşların arasına şerit çekildi.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçim mitinglerinde dile getirdiği “Milletle el ele içiçe olacaksınız” ilkesi daha başlamadan hem de bir iftar yemeğinde son buldu.İstanbul’da Doğu ve Güneydoğu Sivil İrade Platformu’nca düzenlenen iftar yemeğine katılan AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bakanlarıve kurmaylarıyla oturduğu masa ile yurttaşların arasına şerit çekildi.

Resmi Twitter'da görüntüleResmi Twitter'da görüntüleResmi Twitter'da görüntüle

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Doğu ve Güneydoğu Sivil İrade Platformunca düzenlenen iftar programına katıldı.

İftar salonun ortasına yurttaşlardan ayrıve güvenlik şeridiyle çevrilen masanın fotoğrafı İstanbul Valiliği resmi Twitter hesabından , “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Doğu ve Güneydoğu Sivil İrade Platformunca düzenlenen iftar programına katıldı” mesajıyla paylaşılan fotoğraflar büyük tepki topladı.

Sosyal medya kullancısı yurttaşlar, iftar programındaki ayrımcı ve güvenlikçi uygulamaya karşı tepkilerini,”Bu mu halkın adamı” sözleriyle dile getirdi.

Resmi Twitter'da görüntüleResmi Twitter'da görüntüle

İstanbul’da Doğu ve Güneydoğu Sivil İrade Platformunca düzenlenen iftar programına katılan AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın masası ile vatandaşların arasına çekilen şerit dikkat çekti. BUMU HALKIN ADAMI

 

Döviz - Borsa

Avustralya Doları
1,48006
Amerikan Doları
0,60474
Euro
6,2032
İngiliz Sterlini
7,0209
BIST
98455
Altın
5,459
Son Güncelleme: 19.01.2019 20:24