Dış Haberler, Video Haberler

Youtube’de bir yeni yayın daha: Hizmet İnsanının Manevi Dinamikleri

Youtube kanalına bir yenisi daha ekleniyor. Sosyal medya ve farklı mecralarda atılan adımların bir yenisi de Almanya’da atıldı.  İlahiyatçı Yazar M.Ali Şengül Hoca’nın sunumuyla başlatılan  ‘Hizmet İnsanının Manevi Dinamikleri’ konulu programın, yakın zamanda başlayacağı belirtildi.

Konuyla ilgili görüntülü bir açıklamada bulunan Yazar Şengül, nesillerimizin daha iyi yetişmesi adına, böyle bir programı yapmaya karar verdiklerini söyledi. M.Ali Şengül şunları söyledi: “Hayır halef nesillerimizin, daha iyi yetişebilmeleri adına, hizmet insanının dinamikleriyle ilgili, Allah izin verirse  bir program başlamağız. Programı takibi, izleyici açısından faydalı olacağını düşünüyorum. Her ne kadar bu işin liyakatini temsil etmesek da, arkadaşlarımızın hüsnü zannına yenik düştük, teklifleri kabul ettik. Ümit ediyorum hayırlı ve bereketli olur.” dedi.

KARALAMA KAMPANYALARINA YÖNELİK SORU İŞARETLERİNİ DE GİDERECEK

Bu arada Hizmet Hareketi ve mensuplarına yönelik, yürütülen karalama kampanyalarına ve insanların bakış ve düşüncesinde meydana getirilmek istenen soru işaretlerini giderme açısından, söz konusu programın önemli katkı yapması bekleniyor.Öte yandan Almanya’da bulunan
Respect Okulu (Gradschool
)nda, gerçekleşecek olan programın 31 Ağustos’ta balayacağı. ZAMAN-Avustralya

 

Reklam

Döviz - Borsa - TL

Avustralya Doları
4,5867
Amerikan Doları
0,7165
Euro
7,5695
İngiliz Sterlini
8,498
BIST
103024
Altın
6,888
Son Güncelleme: 26.05.2020 20:22