Manşet, Politika

İmamoğlu’ndan İstanbullulara söz: Biz sizi aldatmayacağız, göreceksiniz en demokratik kent olacağız

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbullulara seslendi. “Biz sizi aldatmayacağız. Göreceksiniz İstanbul, dünyanın en hızlı gelişen, en hızlı demokratik adımlar atan kenti olacak” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde düzenlenen “İstanbul Senin – Geleceğine Birlikte Karar Verelim” başlıklı 2020-2024 Stratejik Plan Çalıştayının ikinci gününde İstanbullularla buluştu.İki günlük çalıştayın kapanış konuşmasını yapan İmamoğlu, “Beraber üreteceğiz. O bakımdan sizi sürecin bir parçası yapıyoruz. Bir problem varsa, bir iş gecikiyorsa, bunu da paylaşacağız. Biz, sizi aldatmayacağız” dedi.

GÖRECEKSİNİZ OLACAK

İmamoğlu şöyle devam etti: “Her anını paylaşmanın verdiği ortam kabiliyetiyle aynı zamanda bir denetim sürecini de var edeceğiz. Böyle bir kendini kontrol eden ve geliştiren bir yapı olacak ki bu, göreceksiniz İstanbul, dünyanın bu anlamda en hızlı gelişen, en hızlı demokratik adımlar atan kenti olacak. İstanbul’a ihanet edilmesine izin vermeyeceğiz.”İmamoğlu, küçük bir grubun değil 16 milyon insanın mutluluğu için çalışacağını belirtti.

Reklam

Döviz - Borsa - TL

Avustralya Doları
4,1612
Amerikan Doları
0,63783
Euro
6,726
İngiliz Sterlini
7,9757
BIST
122142
Altın
6,099
Son Güncelleme: 25.01.2020 10:18