Gündem, Video Haberler

Kuytul’dan, Adalet Bakanı’na: Hapistekiler size her gün beddua ediyor, 6 yıllık zulümlerinize lanet

Furkan Vakfı Başkanı Alparslan Kuytul Adalet Bakanı Gül’e: “Hapistekilerin hepsi size her gün beddua ediyor. Sizin şu 5 – 6 yıllık zulümlerinize lanet olsun.Siz bu vatanın, milletin başına bela mısınız?”

Kapatılan Furkan Vakfı Başkanı Alparslan Kuytul, Youtube kanalında yaptığı konuşmada Adalet Bakanı’nın sözlerine cevap verdi. Kuytul, Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ün sözlerini inandırıcı bulmadığını belirterek ağır ifadeler kullandı. Kuytul şöyle dedi:

“Yapılan bunca haksızlığa rağmen sen neredeydin bugüne kadar. Hapistekilerin hepsi size her gün beddua ediyor. Hapse girenlerin, hakkında işlem yaptıklarınızın hepsi size her gün küfrediyor. Yeni mi anladın böyle söylüyorsun. Sen bakandın. Senin döneminde oldu. Türkiye’nin tarihine geçtin. Senin döneminde olan zulüm hiçbir bakanın döneminde olmadı. “Ben ne yapayım” mı diyorsun, “bende istemezdim”, öyle mi diyorsun. İstifa etseydin. Bu dönem tarihe böyle geçti, lanetli bir dönem. Sizin döneminize lanet olsun. Sizin şu 5 – 6 yıllık zulümlerinize lanet olsun.Siz bu vatanın, milletin başına bela mısınız?”
İşte videonun tamamı:

Reklam

Döviz - Borsa - TL

Avustralya Doları
5,877
Amerikan Doları
0,93966
Euro
9,6445
İngiliz Sterlini
10,619
BIST
1325
Altın
7,969
Son Güncelleme: 02.12.2020 15:26