Gündem

Kadir Topbaş yoğun bakıma alındı: Entübe edilebilir

Koronavirüs testi pozitif çıkan ve hastanede tedavi altına alınan İstanbul Büyükşehir Belediyesinin istifa ettirilen başkanı Kadir Topbaş, yoğun bakıma alındı. Topbaş, basınçlı oksijen desteğine cevap vermemesi halinde entübe edilecek.

 AKP’li eski İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, koronavirüs nedeniyle yoğun bakıma alındı. Topbaş’ın yoğun bakıma alındığı haberini oğlu Mustafa Ömer Topbaş sosyal medya hesabından duyurdu.

TEDAVİYE CEVAP VERMEZSE ENTÜBE EDİLECEK

Eski İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’ın oğlu Mustafa Ömer Topbaş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Babamız Kadir Topbaş bu sabah yoğun bakıma alındı. Doktorlar önümüzdeki saatlerde şu an uygulanan basınçlı oksijen desteğinden pozitif bir ilerleme kaydedilemezse entübe etme durumunda kalabileceklerini söylüyorlar. Bu zor anımızda arkadaşlarımız, dostlarımız ve sevenlerinden dua bekliyoruz. Sizlerin duası ve Allah’ın izniyle babamızın kısa zamanda sağlığına kavuşacağına inanıyoruz. Selam ve dua ile Allah’a emanet olun” dedi.

GÖKHAN ÖĞRETMEN İŞKENCEYLE ÖLDÜRÜLMÜŞ VE MEZAR VERİLMEMİŞTİ

Öte yandan Gökhan Açıkkollu, 15 Temmuz Planlı Darbeden sonra  açığa alınmıştı. Akabinde de gözaltına.Ağır şeker hastasıydı.Gözaltında fenalaştı,ilaçlarını ailesi ulaştıramadı kendisine.2. kez fenalaşınca gözaltının 13. gününde vefat etmişti.

HAİNLER MEZARLIĞININ MUCİDİ!

İstanbul Büyükşehir belediye Başkanı  Kadir Topbaş hainler mezarlığına gömülmesini istedi.Cenaze aracı vermedi,imam tahsis etmediler.Babası arabanın bagajında götürdü cenazeyi Konya’ya.Memleketinde bile imam namazını kıldırmadı,komşusu kıldırdı cenaze namazını,aile kendisi defnetti. Vefatından 1,5 yıl sonra ise mahkeme Gökhan öğretmenin suçsuz olduğunu ve görevine  iade kararı vermişti.

Reklam

DÖVİZ BİLGİLER